Ми прагнемо бути максимально корисними для українців та українок, що змушені були виїхати з рідної країни через війну. А відтак, вже зробили добірку цікавих курсів та статтю про ресурси, де можна вивчати німецьку та французьку мови. Сьогодні пропонуємо матеріал з інформацією про освітні платформи, де ви зможете знайти не лише платний, а й безкоштовний доступ до різноманітних курсів, що дають широке коло знань.
Переходьте, вибирайте, навчайтесь з задоволенням
EdEra - відома українська платформа онлайн-освіти з платними і безоплатними курсами з IT, історії та культури, підприємництва, психології та медицини. Важливо для батьків - на сайті є чимало курсів з підготовки до ЗНО. Після завершення навчання є можливість отримати свідоцтво. Дуже цікавий там і курс «МовиТи» для «залюблення» в українську мову.
Кампстер - інтерактивна платформа для навчання онлайн пропонує 20 курсів з 6 різних сфер. Гарні безкоштовні курси з основ програмування, інтернет-маркетингу, тайм-менеджменту, англійської та копірайтингу. Зверніть увагу і на змогу ґрунтовно пізнати Adobe Photoshop.
Креативна Практика - онлайн-лекції, курси та майстер-класи від українських фахівців у сфері дизайну, саморозвитку, PR, копірайтингу, програмування тощо. Багато доступних для розуміння курсів з освоєння програмного забезпечення. Є можливість оформити вигідну підписку від 250 грн на місяць одразу до усіх курсів. Перший тиждень - безкоштовно.
«Культура і Креативність» - портал, створений для підтримки розвитку потенціалу культурних і креативних індустрій. Там багато корисної інформації та цікавих кейсів. У розділі «Онлайн-навчання» є низка пропозицій для менеджерів із культури з фандрайзингу, комунікацій, маркетингу, стратегічного планування, проєктного менеджменту, зокрема коротке навчання для тих, хто прагне вдало подавати проєктні заявки.
Projector Humanitarium - тут відкрито доступ до 12 відеокурсів про філософію, соціологію, мистецтвознавство, дизайн, літературу, рекламу тощо. Всі ці курси будуть безоплатними для українців до перемоги України та місяць після неї. Чудові можливості для представників креативної індустрії.
Радимо звернути увагу на курси «Як працює композиція» та «Як працює колір»
Coursera - велика платформа з курсами та лекціями від більш ніж 200 провідних світових університетів та компаній. Багато з них можна пройти безкоштовно після реєстрації. Після закінчення навчання студентам зазвичай видають сертифікати. Щоправда, курси переважно англійською чи російською. Українцям компанія пропонує також безкоштовні курси в Coursera for Campus. Щоб отримати до них доступ працівникам університетів або коледжів потрібно зареєструватися за посиланням.
Prometheus - платформа, що надає доступ до більше ніж 40 безкоштовних україномовних онлайн-курсів на різні теми: від інформаційної гігієни та стресостійкості до управління фінансами та побудови власного бізнесу. Чимало пропозицій стосуються загального розвитку і формування громадянського відповідального суспільства.
Академія SendPulse пропонує безкоштовні онлайн-курси, тренінги та вебінари з email-маркетингу, вебаналітики, створення чат-ботів, лендингів, налаштування контекстної реклами тощо.
ВУМ online - освітня ініціатива, яка сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Пропонують різноманітні просвітницькі безкоштовні онлайн-курси про волонтерство, журналістику рішень, економічну грамотність громадянина тощо.
Зверніть тут увагу на курси «Економічна грамотність громадянина» та «Перша психологічна допомога у екстрених та кризових ситуаціях».
Impactorium - ресурс з безкоштовними курсами з фінансової грамотності, нефінансової звітності, корпоративної соціальної відповідальності та побудови успішної кар’єри.
Сподіваємося, ви знайдете у цій добірці ті платформи та курси, які допоможуть вам здобути необхідні знання та зрештою, досягти поставлених цілей. Гарного навчання.