Персоналії

Швейцарія надає Україні черговий пакет допомоги. Цього разу це комплекс унікальної техніки для розмінування. За офіційними даними, більше 30% нашої території вкриті смертоносними боєприпасами, від яких люди гинуть зараз, і будуть гинути і надалі. Тому допомога Швейцарії дуже на часі.
«Ми просто хотіли щось зробити», – Фредерік Гуерне, винахідник машини для розмінування, яку Швейцарія передає Україні
Фредерік Гуерне
Фредерік Гуерне
Засновник Digger Foundation
Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд як ніхто інший знає високу ціну свободи та миру в Європі, яку щодня сплачує Україна. Він переконаний, що війна за свободу в Україні – це війна за свободу в Європі.
Посол Клод Вільд: «Це не просто черговий конфлікт, де паралельно ми можемо працювати як завжди»
Клод Вільд
Клод Вільд
Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні
Сьогодні ми розповімо про асоціацію, що близька нам не лише за цінностями і мотивацією, а й за назвою. Йдеться про організацію під назвою Destination Ukraine.
“Ми просто хочемо допомогти, тому що відчуваємо, що ця ситуація - жахливо несправедлива” - Асоціація Destination Ukraine
Марі Циммерман
Марі Циммерман
Консультант і директор Global & Medical, Регіональний менеджер Fondation Compétences Bénévoles
Христина Гаврилишин-Батрух абсолютний громадянин світу. Проект destinations.ua презентує европейцям приклади українськоі ідентичності, які мають і родинне українське коріння, і сприйняття себе представником великої нації, особистостей що мають справжню любов до всього пов’язаного з Україною — до внутрішньої культури, сили та відповідальності, при цьому відданості родинним цінностям та неймовірній емпатії.
Христина Гаврилишин-Батрух: «Українці несуть заклик, щоб світ був справедливим»
Христина Гаврилишин-Батрух
Христина Гаврилишин-Батрух
Президент Фонду родини Богдана Гаврилишина, старший радник зі стратегічної сталості Lundin Group (Женева)